Комтранс-2005
г. Черкассы, ул. 30 лет Победы 23 18000 Черкассы
+38 (067) 472-09-00

Оновлення каталогу продукції (22.07.2013)

У процесі роботи ми постійно розширюємо номенклатуру комплектуючих, освоюємо нові напрямки, відстежуємо нові тенденції на ринку комерційного транспорту саме тому в нашому каталозі відбуваються досить часті оновлення позицій.  

Детальніше

Автофурнітура, запірна фурнітура NEVPA

Весь асортимент автомобільної запірної фурнітури виробляється одним зі світових лідерів у цій галузі - турецькою компанією NEVPA і представлений на ринку комерційного машинобудування України - ексклюзивним дилером компанією "АВАЛОН-КОМТРАНС"

Детальніше

Інструментальні ящики і гумові відбійники Daken (Італія)

Наша компанія займається реалізацією продукції італійської фірми Daken, яка виробляє ящики для інструментів, гумові відбійники та комплектуючі матеріали для авто. Інструментальний ящик для авто - необхідний елемент в машині кожного водія. Дуже зручно тримати в ньому різні інструменти, які можуть знадобитися в разі виникнення поломки в дорозі. При бажанні клієнта скринька для інструментів авто може бути прикрашений логотипом вашої фірми і забезпечений амортизаторами.

Детальніше

Склопластик рулонний, листовий. Композитний матеріал для виробництва фургонів

Даний склопластик широко використовується в комерційному автомобілебудуванні як композитний облицювальний матеріал. Не деформується від перепаду температур - робочий режим: -45ºС до + 120ºС. Висока стійкість до агресивних середовищ, не схильний до гниття, іржавіння, цвілі. Високий опір до плям і різним тріщинах, ударам. Використання склопластику, дозволяє на 20% полегшити масу фургонів (порівняно з металом), тим самим збільшити корисну вантажопідйомність і заощадити паливні витрати. Термальна стійкість (низький коефіцієнт теплопровідності).

Детальніше

Бризковики і підкрилки DOMAR. Нова позиція в нашому каталозі

ТОВ «Авалон-Комтранс» представляє нову позицію - пластикові підкрилки, напівкрила і бризковики італійського виробника DOMAR. Представлена лінія підкрилок і бризковиків від легкої до посиленої серії, як для малотоннажних вантажівок так і для напівпричепів.

Детальніше